Poduszki personalizowane pozwalają na stworzenie dowolnej grafiki z Twoim tekstem. Nasze projekty przygotowaliśmy na wyjątkowe okazje, takie jak Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Nie zapomnieliśmy również o Dniu Babci i Dziadka, Dniu Chłopaka i Dniu Kobiet. Każdy znajdzie tu pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Zmieniając treść nasze poduszki personalizowane możesz wręczyć również z okazji imienin lub urodzin.

Poduszki uszyte są z wyjątkowo miękkiego i przytulnego materiału. Sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w sypialni. Najważniejsze jednak, że przy każdym spojrzeniu, będą przywoływać miłe wspomnienia.

Treści w grafikach poduszek personalizowanych można dowolnie zmieniać, zarówno pod względem długości, wielkości, jak i kolorystyki. Należy jednak pamiętać, że wpływa to na ostateczny wygląd produktu. Teksty na poduszkach nie powinny być zbyt długie – w końcu mają być ozdobą w czyimś domu.

Poszewki na poduszki wykonane są z przytulnego i miękkiego materiału 250g i zamykają się na subtelny kryty suwak, który pozostaje niezauważony przy pierwszym poznaniu. Wsad do poduszki ma nie mniejsze znaczenie niż sama poszewka. Sprawia, że poduszka pięknie prezentuje się na kanapie, łóżku czy fotelu naszego domu.

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników