Poduszki pełnią wielką funkcję z procesie dekoracji wnętrza. Są niewielkim detalem, ale pełnią wielkie zadanie. Nie chodzi tu jedynie o funkcję praktyczną, choć i ona jest bardzo ważna. Materiał, z którego są wykonane i rozmiar, jaki wybierzemy są bardzo ważne. Jednak przede wszystkim grafika i kolorystyka, mają szczególne znaczenie.

Dobranie odpowiednich poduszek do naszego wnętrza w znacznym stopniu wpływa na jego ostateczny wygląd. Oczywistym jest, że grafika i kolorystyka muszą korespondować z klimatem wnętrza. Zmieniając poduszki bądź same poszewki możemy szybko i niedrogo odmienić wystrój pomieszczenia. Zmiana poszewek wniesie świeży powiew, kiedy znudzi nas stare nudne otoczenie.

Poszewki na poduszki wykonane są z przytulnego i miękkiego materiału 250g i zamykają się na subtelny kryty suwak, który pozostaje niezauważony przy pierwszym poznaniu. Wsad do poduszki ma nie mniejsze znaczenie niż sama poszewka. Sprawia, że poduszka pięknie prezentuje się na kanapie, łóżku czy fotelu naszego domu.

Wyświetlanie 1–12 z 86 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 86 wyników